Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Албанська

Албанська

Республіка Албанія – держава у західній частині Балканського півострова. Це унітарна держава та парламентська республіка. Албанія відома численними замками та археологічними пам’ятниками. Столиця Албанії – Тирана, відома різнобарвною османською, німецькою та радянською архітектурою. У Тирані багато визначних пам’яток, особливої уваги заслуговують велика Площа Скандербега, мечеть Етем Бея, а також Національний музей.

Державною мовою в Албанії є албанська, яка належить до індоєвропейської мовної сім’ї. Літературна албанська мова заснована на тоскському діалекті албанської мови. Shq – типова албанська група приголосних, що зустрічається у назві самої мови – shqip. Особливістю албанської мови є запозичення значної частини міжнародних неологізмів через російську мову.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на албанську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на албанську мову.

Переклад документів з албанської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на албанську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад