Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Арабська

Арабська

Арабська мова – це мова семітської сім’ї афразійської макросім’ї мов. Вона є державною у 26 країнах світу на Сході та в Африці. Одна з шести офіційних та робочих мов Генеральної асамблеї та інших органів ООН.

Сучасна розмовна арабська розпадається на 5 груп діалектів:

  • Магрибська група діалектів;
  • Єгипетсько-суданська арабська мова;
  • Сиро-месопотамська арабська мова;
  • Аравійська група діалектів;
  • Середньоазіатська група діалектів.

Найдавніша священна книга мусульман, написана класичною арабською літературною мовою — Коран.

Арабська писемність сформувалася в Аравії в III-IV ст. н.е. Алфавіт арабської мови включає 28 літер, серед яких немає голосних, вид писемності – справа наліво. Великі літери в арабській мові відсутні, розділові знаки пишуться справа наліво, а замість підкреслення використовуються надкреслення. В арабській мові є іноземні слова, але їх дуже мало. До них відносяться такі слова, як: телебачення, бульдозер, атлас та ін.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на арабську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на арабську мову.

Переклад документів з арабської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на арабську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад