Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Білоруська

Білоруська

Республіка Білорусь – держава у Східній Європі. Територія Білорусі на 40% складається із лісів, чому відповідає зелена смужка на білоруському прапорі. Столиця Білорусі – Мінськ, це найбільший транспортний вузол, політичний, економічний, культурний та науковий центр країни. Цікаво, що в середньому в Мінську буває 67 туманних днів на рік, що більше ніж у Лондоні. Серед пам’яток Мінська варто зазначити міську ратушу, палац Республіки, собор Пресвятої Діви Марії, сквер «Троїцька гора» та ін.

Офіційна мова Республіки Білорусь – білоруська. Білоруська мова має одразу три алфавіти – кирилиця, латиниця та арабська в’язь. У сучасної білоруської мови є дві граматичні норми — офіційна орфографія і т.з. тарашкевиця. Однією з відмінних рис білоруської є літера Ўў (у коротке), цій літері встановили пам’ятник у Полоцьку.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на білоруську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на білоруську мову.

Переклад документів з білоруської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на білоруську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад