Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Болгарська

Болгарська

Республіка Болгарія – держава у Південно-Східній Європі, яка вважається однією із найстаріших європейських держав. Болгарія займає 3-е місце у Європі за кількістю цінних археологічних пам’яток, саме у цій країні було знайдено золотий скарб. У Болгарії багато соборів, наприклад: кафедральний собор Різдва Богородиці, католицький собор Святого Людовіка, католицький кафедральний собор Святого Йосипа, кафедральний собор Святого Павла Хреста та інші. Одним із найстаріших православних соборів у світі є собор Святої Софії.

Болгарська мова належить до південно-слов’янської гілки слов’янських мов. В алфавіті болгарської мови 30 літер. У болгарській мові артикль стоїть наприкінці слова і пишеться з ним разом.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на болгарську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на болгарську мову.

Переклад документів з болгарської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на болгарську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!