Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Італійська

Італійська

Італія – держава в Південній Європі, у центрі Середземномор’я, яка входить до Євросоюзу і НАТО з моменту їх створення, а також є третьою за величиною економікою єврозони. Італія є світовою законодавицею моди та дизайну, у цій країні найбільша кількість готелів серед країн Європи. В Італії 53 об’єкти, що входять до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, та близько 3 тис. музеїв.

Офіційна італійська мова походить від тосканського діалекту, який використовував Данте Аліг’єрі у своїх творах. Зараз в Італії безліч різних діалектів, ця мова належить до романської групи. В алфавіті італійської мови всього 21 літера. П’ять літер k, w, x, y та j використовуються тільки для написання іноземних слів, наприклад, jeans. Італійська мова – музична, адже більшість музичних термінів походять з італійської. Італійська мова знаходиться на 12 місці серед мов світового значення, вона є офіційною ще у Швейцарії, Ватикані, Сан-Марино.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на італійську мову, звертайтеся до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на італійську мову.

Переклад документів з італійської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на італійську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!