Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Казахська

Казахська

Республіка Казахстан – держава у центрі Євразії. Столиця Казахстану – місто Нур-Султан, назву місто змінило вже вп’яте. До цього місто називалося Акмолінськ, Цілиноград, Акмола, Астана. Алма-Ата – найбільше місто та торговий центр країни. Серед визначних пам’яток міста варто зазначити Вознесенський собор, збудований при Миколі II, та Центральний державний музей Республіки Казахстан, тисячі експонатів якого дозволяють отримати уявлення про історію держави.

Казахстан – дев’ята найбільша країна у світі: її площа 2 717 300 км². Крім того, це найбільша з усіх держава, що не має виходу до океанів.

Казахська мова – мова казахів, одна з тюркських мов, державна мова Республіки Казахстан. Казахську мову знають майже 12 млн людей, причому в Казахстані проживає лише 9 млн з них. Частина, що залишилася, знаходиться в країнах Середньої Азії, Китаї та Росії. У словнику казахської мови понад 166 тис. слів, тому вона вважається однією із найбагатших і найкрасивіших мов світу.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на казахську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на казахську мову.

Переклад документів з казахської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на казахську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!