Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Латиська

Латиська

Латвійська Республіка – держава у Північній Європі. У цій країні нараховується 12 тисяч річок та 3 тисячі малих озер. Прапор країни вважається одним із найстаріших у світі, тут знаходиться єдина на всю Європу бобслейна траса вищого класу та найширший у Європі водограй «Кулдіга». У Ризі, столиці Латвії, багато визначних пам’яток, наприклад, двір Конвента, ботанічний сад, церква Святого Петра, Ратушна площа та інші.

У Латвії офіційною мовою є латиська. Перший друкований текст латиською мовою вийшов у 1525 році, а перший словник у 1638 році. Це одна з найстаріших мов Європи. Латиський алфавіт базується на латиниці і складається із 33 літер. Латиська ділиться на 3 види діалектів: верхньолатиська, середньолатиська і лівонська.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на латиську мову, звертайтеся до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на латиську мову.

Переклад документів з латиської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на латиську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!