Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Монгольська

Монгольська

Монгольська мова – одна з найдавніших мов Східної Азії. Разом із переміщенням свого народу мова розширила свій ареал на Росію та Китай. На даний момент визнано офіційною регіональною мовою в деяких регіонах Росії, Киргизії та Китаю.

В алфавіті монгольської мови 35 літер, причому літери кфщ та п зустрічаються лише у запозичених словах; в та р не зустрічаються на початку слова. Монгольська кирилиця — алфавіт монгольської мови на основі кирилиці, прийнятий в Монголії з 1941 року.

Найдавнішою із збережених пам’яток старомонгольського письма є Чингісів камінь.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на монгольську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на монгольську мову.

Переклад документів з монгольської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на монгольську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!