Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Сербська

Сербська

Республіка Сербія – держава у південно-східній Європі. До складу Сербії входять 2 автономні краї: Воєводина та Косово і Метохія. Назва країни «Ср̀бија» походить від давньослов’янського етноніму «серби» (самоназва — Srbi/Србі). У Сербії дуже багато визначних пам’яток – музеї, фортеці, храми, парки. Белград славиться своїми будинками, зведеними в період комуністичного правління, і парком Калемегдан, де розташована Белградська фортеця, найдавніша фортеця римської епохи. Храм Святого Сави у Белграді є одним із найбільших православних храмів у світі.

Офіційна мова Сербії – сербська. У сербській мові латинський та кириличний алфавіти, офіційним письмом є кирилиця. Цікаво, що у сербській мові є слова, у яких повністю відсутні голосні: брз (швидкий), рт (мис), врх (верх) та інші. У сербській мові існує сім відмінків (називний, родовий, давальний, знахідний, орудний, місцевий та кличний).

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на сербську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на сербську мову.

Переклад документів із сербської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на сербську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!