Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад медичних довідок та документів

Переклад медичних довідок та документів

Вам потрібен переклад медичної довідки та документів? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу медичної довідки та документів у Києві та на всій території України на різні мови.

Найбільш складним та специфічним розділом лінгвістики є медичний переклад. Оскільки інформація, що міститься в документах, стосується здоров’я та подальшого благополуччя пацієнта, така робота вимагає не лише володіння мовою, а й знання сучасної професійної термінології та визначень.

Ми здійснюємо переклади медичних текстів з основних європейських мов: англійської, французької, німецької та багатьох інших. Залежно від побажання клієнта наша компанія здійснює письмовий або усний переклад. Крім перекладів, ми здійснюємо переддрукарську підготовку перекладених матеріалів (верстку). Ви можете отримати аналогічний вихідний документ, тільки іншою мовою. Наша компанія пропонує не тільки якісний медичний переклад, але й можливість отримати його за короткий строк – за бажанням замовника ми здійснимо терміновий переклад медичного тексту.

Вартість перекладу медичної довідки і документів

Такий переклад рахується за знаками із пробілами.

1 облікова (перекладацька) сторінка = 1800 знаків із пробілами у форматі Word.

Наші менеджери зможуть Вам точно прорахувати кількість облікових сторінок, що буде містити Ваш документ.

Ставки за сторінки в кожній мові можете переглянути в розділі «Ціни на письмовий переклад» – третя колонка.

Терміновий переклад медичної довідки і документів може бути виконаний від 30 хвилин.

Існує два види засвідчення перекладу медичної довідки і документів

  • Нотаріальне засвідчення перекладу
  • Засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача

Слід зазначити, що нотаріально засвідчений переклад має таку саму юридичну силу, як і оригінал. Вартість нотаріального засвідчення перекладу залежить від його виду (нотаріальне засвідчення підпису перекладача або нотаріальне засвідчення підпису перекладача + копії з оригіналу документа).

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів підтверджує виконання перекладу відповідно до встановлених стандартів якості. Засвідчення печаткою означає, що послуги надані кваліфікованими фахівцями та відповідають вимогам міжнародних стандартів якості.

Детально ознайомитися з вартістю нотаріального засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача Ви можете у розділі «Ціни на засвідчення перекладу».

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги