Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад посвідки на проживання

Переклад посвідки на проживання

Вам потрібен переклад посвідки на постійне проживання/дозволу на тимчасове проживання? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу посвідки на постійне проживання/дозволу на тимчасове проживання в Києві та на всій території України на різні мови.

Посвідка на постійне проживання/дозвіл на тимчасове проживання – документ, призначений для того, щоб підтвердити право особи, яка не має громадянства або має інше громадянство, перебувати на території певної країни.

Дуже часто до нашої компанії звертаються за допомогою у перекладі посвідки на постійне проживання/дозволу на тимчасове проживання.

Переклад посвідки на постійне проживання/дозволу на тимчасове проживання вимагає точності та дотримання форми документа. Якщо у Вас є написання імені для перекладу відповідно до закордонного паспорту або раніше вже в якихось документах ім’я перекладалося, будьте готові надати цю інформацію нашим менеджерам, у будь-якому випадку вони у Вас це запитають.

Вартість перекладу посвідки на постійне проживання/дозволу на тимчасове проживання

Посвідка на постійне проживання/дозвіл на тимчасове проживання вважається стандартним документом, вартість перекладу посвідки на постійне проживання/дозволу на тимчасове проживання можна переглянути в розділі «Ціни на письмовий переклад» – перша колонка.

Терміновий переклад посвідки на постійне проживання/дозволу на тимчасове проживання може бути виконаний від 30 хвилин.

Існує два види засвідчення перекладу посвідки на постійне проживання/дозволу на тимчасове проживання

  • Нотаріальне засвідчення перекладу
  • Засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача

Слід зазначити, що нотаріально засвідчений переклад має таку саму юридичну силу, як і оригінал. Вартість нотаріального засвідчення перекладу залежить від його виду (нотаріальне засвідчення підпису перекладача або нотаріальне засвідчення підпису перекладача + копії з оригіналу документа).

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів підтверджує виконання перекладу відповідно до встановлених стандартів якості. Засвідчення печаткою означає, що послуги надані кваліфікованими фахівцями та відповідають вимогам міжнародних стандартів якості.

Детально ознайомитися з вартістю нотаріального засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача Ви можете у розділі «Ціни на засвідчення перекладу».

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги