Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Нотаріальний переклад

ПЕРЕКЛАД АПОСТИЛЮ

Вам потрібен переклад апостилю? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу апостилю у Києві та на всій території України на різні мови.

Апостиль – це спрощений варіант легалізації офіційних документів. Апостиль – це штамп квадратної форми, який проставляється державними органами на документах, що надаються на території держави. Його форма однакова у всіх країнах. Апостиль проставляється у випадку необхідності подачі документа у країну, яка є учасником Гаазької Конвенції.

Дуже часто в нашу компанію звертаються за допомогою в отриманні апостилю та його подальшого перекладу.

Вартість перекладу апостилю

Апостиль вважається стандартним документом, вартість перекладу апостилю можна переглянути в розділі «Ціни на письмовий переклад» – перша колонка.

Терміновий переклад апостилю може бути виконано від 30 хвилин.

Існує два види засвідчення перекладу апостилю

  • Нотаріальне засвідчення перекладу
  • Засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача

Слід зазначити, що нотаріально засвідчений переклад має таку саму юридичну силу, як і оригінал. Вартість нотаріального засвідчення перекладу залежить від його виду (нотаріальне засвідчення підпису перекладача або нотаріальне засвідчення підпису перекладача + копії з оригіналу документа).

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів підтверджує виконання перекладу відповідно до встановлених стандартів якості. Засвідчення печаткою означає, що послуги надані кваліфікованими фахівцями та відповідають вимогам міжнародних стандартів якості. Див. розділ «Переклад та Засвідчення Перекладу»

Детально ознайомитися з вартістю нотаріального засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача Ви можете у розділі «Ціни на засвідчення перекладу».

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!