Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Переклад аудіо- та відеофайлів

Переклад аудіо- та відеофайлів

ПЕРЕКЛАД АУДІО ТА ВІДЕОФАЙЛІВ 

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає повний спектр послуг з перекладу аудіо та відеофайлів.

Першим етапом перекладу аудіо-або відеоматеріалу є розшифровка звукової доріжки і набір тесту, що звучить. Набір тексту здійснюється усним перекладачем відповідної мови.

На другому етапі перекладач, що спеціалізується на відповідній тематиці, виконує письмовий переклад тексту аудіо та відеофайлів.

На третьому етапі переклад проходить вичитування та редагування редактором, який доводить до досконалості готовий переклад, працюючи з вихідним матеріалом.

У ЧОМУ НАШ ПЛЮС?

Переклад аудіо та відеофайлів проходить 3 етапи (Розшифровка, переклад, вичитування).

Існує декілька способів перекладу аудіо та відеофайлів:

Перший – коли переклад здійснюється на пряму з відео або аудіо і ви отримуєте переклад одразу в текстовому форматі. Такий переклад рахується за хвилинами, його вартість уточнюйте у менеджера окремо по кожному відео та аудіо (вартість залежить від тривалості, якості мови та наповненості).

Другий – текстова розшифровка відео або аудіо і подальший переклад. Вже в готовому перекладі вираховуємо кількість готових облікових сторінок*.

* Одиниця вимірювання – 1 облікова сторінка = 1800 знаків із пробілами у форматі Word.

Вихідний матеріал приймається на будь-яких носіях і різних мовах.

Ми працюємо з різними відеоматеріалами (художні, документальні та науково-популярні фільми, мультфільми, телевізійні програми, відеоролики та рекламні ролики, комп’ютерні ігри, доповіді, виступи, відеофрагменти, відео на Youtube).

Із вартістю на послуги перекладу аудіо та відеофайлів можна ознайомитись у розділі «Ціни на переклад аудіо- та відеофайлів».

Розрахувати вартість послуги