Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Переклад і засвідчення перекладу Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів підтверджує виконання перекладу відповідно до встановлених стандартів якості. Засвідчення печаткою означає, що послуги надані кваліфікованими спеціалістами та відповідають вимогам міжнародних стандартів якості.

Необхідність надання перекладів, засвідчених у той чи інший спосіб, залежить від вимог організації, до якої слід подати документ. У кожному конкретному випадку слід уточнювати за місцем вимоги, який саме вид засвідчення документа необхідно: нотаріальний переклад, засвідчений нотаріусом або переклад, засвідчений печаткою бюро перекладів та підписом перекладача.

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача 20 грн

Примітки

Бюро перекладів «МакроГлобал» виконує засвідчення перекладів, виконаних перекладачами нашого бюро. У випадку, якщо у Вас є переклад документа, виконаний іншим перекладачем або бюро перекладів, нам необхідно буде виконати спочатку вичитування перекладу, після чого ми зможемо засвідчити переклад, оскільки ми несемо відповідальність за текст перекладу.

Ми не маємо повноважень радити Вам або стверджувати, який вид засвідчення Вам потрібен для подання до певної установи. Ми можемо назвати варіанти виконання, а Ви обираєте варіант, який Вам підходить, чи уточнюєте у місці подачі.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги