Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Письмовий переклад

ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ АВІАЦІЙНОЇ ТЕМАТИКИ

Вам потрібен переклад документів авіаційної тематики? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів авіаційної тематики у Києві та на всій території України на різні мови.

Переклад документів авіаційної тематики – переклад авіадокументації, наприклад: інструкції, керівництва, контракти, експлуатаційні керівництва та інше.

Сьогодні переклад документів авіаційної тематики дуже популярний, адже міжнародне авіасполучення дуже розвинене, Україна співпрацює з багатьма авіакомпаніями.

Перекладач документів авіаційної тематики – не лише досить рідкісна спеціалізація, а й складна. Адже окрім ділового листування, контрактів, угод, договорів, клієнтських онлайн-сервісів, документів на польоти, внутрішньої документації, офіційних листів та сертифікатів потрібно працювати з технічною документацією, а це креслення, графіки. Перекладачеві документів авіаційної тематики потрібно розбиратися в будові літака, він повинен знати всі вузькоспеціалізовані терміни та розуміти роботу авіації загалом.

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» виконають переклад документації авіаційної тематики якісно та в потрібний Вам строк. Наші перекладачі дипломовані, з глибокими знаннями у сфері авіації та технічної авіації. Ми також надаємо послуги з перекладу сайтів та послуги усного перекладу. Можливо, для проведення переговорів або укладання договору Вам знадобиться усний перекладач. Зв’яжіться з нашими менеджерами для розрахунку вартості послуг та строку виконання замовлення. Ми гарантуємо якість перекладу, адже перед відправленням Вам замовлення його вичитує висококваліфікований редактор. Звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», ми з радістю Вам допоможемо!

Терміновий переклад документів авіаційної тематики може бути виконаний від 1 години.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.netабо звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

 

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!