Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Письмовий переклад Будівельний переклад

Письмовий переклад

ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕМАТИКИ

Вам потрібен переклад документів будівельної тематики? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів будівельної тематики у Києві та на всій території України на різні мови.

Що таке переклад документів будівельної тематики? Переклад документів будівельної тематики – переклад будівельної документації: креслення, схеми, завдання на проектування, кошторисна документація та інше.

Сьогодні переклад документів будівельної тематики вважається затребуваним, адже будується дедалі більше житлових комплексів, торгових центрів, готелів тощо. Крім того, все частіше в наше бюро перекладів звертаються з проханням перекласти інструкції по встановленню будівельного обладнання та різних видів техніки.

Переклад документів будівельної тематики є складним технічним перекладом. При роботі з технічною документацією перекладач часто зустрічає різні абревіатури, скорочення, специфічну термінологію, в якій він має добре орієнтуватися. Складність полягає також у тому, що у більшості випадків будівельна документація – це креслення, тому є обов’язковою уважність до деталей. Перекладач документів будівельної тематики також повинен розбиратися і в юридичних термінах, тому що переклад документів будівельної тематики включає юридичні питання – наприклад, укладання контрактів.

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу креслень, пояснювальної записки, розрахунків, проектної, кошторисної документації, документації з організації будівництва тощо на різні мови світу. Наші верстальники зможуть повністю відобразити всі таблиці, креслення та картинки в перекладі такими ж як у оригіналі, але вже з готовим перекладом на потрібну Вам мову.

Якщо Вам потрібен усний перекладач на угоду з продажу/купівлі майна, на різні конгреси, форуми, конференції, звертайтесь до нашого бюро перекладів – ми надаємо послуги з усного перекладу. Усі перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» дипломовані, а за якість перекладу можете не переживати – готовий переклад вичитують висококваліфіковані редактори. Зв’яжіться з менеджерами нашого бюро перекладів, Вам зроблять прорахунок вартості та термінів. Ми завжди раді допомогти!

Терміновий переклад документів будівельної тематики може бути виконаний від 1 години.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

 

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!