Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Письмовий переклад Нафтогазовий переклад

Письмовий переклад

НАФТОГАЗОВИЙ ПЕРЕКЛАД

Вам потрібен переклад документів нафтогазової тематики? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів нафтогазової тематики у Києві та на всій території України на різні мови.

Нафтогазовий переклад – це переклад текстів газової та нафтової промисловості, наприклад, контракти, рахунки, креслення, технічна документація, документи з переробки нафти та газу, інструкції, картографічні матеріали та інше.

Нафтогазовий переклад досить складний, адже він вимагає від перекладача глибоких знань у цій тематиці. Так само, як і в економічних текстах, тут багато цифр, графіків, специфічної термінології та абревіатур. Сьогодні технологія переробки газу та нафти стрімко розвивається, завдяки чому з’являються нові вузькоспеціалізовані терміни. Тому тут дуже важливі точність, розуміння абревіатур, термінології та уважність до деталей.

Нафтогазовий переклад пов’язаний ще з декількома видами перекладу: страховий, економічний, юридичний. Чому? Документи в нафтогазовій промисловості охоплюють проблеми систем технічного обслуговування, усунення неполадок, організації виробництва та ін. Знання перекладачем юридичної тематики дозволить йому перекладати угоди, договори, пов’язані з нафтогазовою промисловістю, а знання економічної тематики допоможе перекласти рахунки та економічні контракти.

Видобуток нафти в Україні зростає, нафтогазова галузь розвивається. Не дивно, що зростає попит на переклад нафтогазової документації.

Із нами працює безліч компаній, діяльність яких пов’язана з нафтогазовою промисловістю, серед яких: ТОВ “Оператор газотранспортної системи України”, ТОВ “ПРО-ЕНЕРДЖІ” та інші.

У наше Бюро перекладів «МакроГлобал» дедалі частіше звертаються із проханням перекласти документи нафтогазової тематики. Ми перекладаємо тексти на різні мови світу. Усі перекладачі нашого бюро перекладів дипломовані та мають глибокі знання у сфері нафтогазової промисловості. Ми гарантуємо якість перекладу – перед відправленням замовлення готовий переклад вичитує висококваліфікований редактор. Звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», Вам зроблять прорахунок вартості та термінів. Також є послуга термінового перекладу, для більш детальної інформації, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Терміновий переклад документів медичної тематики може бути виконаний від 1 години

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!