Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Письмовий переклад Переклад сертифікатів

Переклад сертифікатів

Вам потрібен переклад сертифікатів? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу сертифікатів у Києві та на всій території України на різні мови.

Сьогодні все частіше потрібен переклад сертифікатів на іноземні мови. Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів на всій території України, а наші дипломовані співробітники якісно перекладуть всі види сертифікатів на різні мови світу.

Переклад сертифікатів є вузькоспеціалізованим видом перекладу, тому з такими документами повинен працювати спеціаліст, який добре розуміється на даній тематиці. Ви можете сміливо довірити переклад потрібних Вам сертифікатів нашим перекладачам, які спеціалізуються на перекладі сертифікатів та мають величезний досвід роботи в даній сфері.

ЯКІ ІСНУЮТЬ ВИДИ СЕРТИФІКАТІВ?

Існує кілька видів перекладу сертифікатів:

  • Переклад сертифікату походження;
  • Переклад сертифіката відповідності;
  • Переклад сертифікату якості;
  • Переклад медичного сертифікату;
  • Переклад сертифіката закінчення курсів та ін.

Переклад сертифікатів вимагає максимальної точності, щоб не виникало проблем з їх подачею під час вступу до закордонних вищих навчальних закладів та влаштування на роботу за кордоном.

Команда Бюро перекладів «МакроГлобал» виконає Ваше замовлення якісно та в потрібний Вам термін. Кожен переклад вичитується висококваліфікованим редактором. Якщо у Вас є свій глосарій, Ви можете за бажанням надати його нам, а наші перекладачі його дотримуватимуться. Також ми можемо надіслати Вам готовий переклад перед остаточним оформленням (наприклад, засвідченням) для узгодження термінології.

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги термінового перекладу – ми зможемо зробити переклад сертифікатів день у день. Для уточнення інформації, зв’яжіться з менеджерами нашого Бюро, Вам нададуть усю потрібну інформацію, а також прорахують вартість та строк виконання перекладу.

Терміновий переклад документів для тендеру тендера може бути виконаний від 30 хвилин.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги