Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Терміновий переклад документів

Терміновий переклад документів

Терміново потрібен переклад документів у Києві? Горять усі строки?

Співробітники Бюро перекладів «МакроГлобал» допоможуть Вам у цьому питанні.

Ми виконуємо термінові переклади документів від 30 хвилин. Наші клієнти завжди залишаються задоволені, оскільки ми завжди можемо допомогти, якщо Вам потрібно терміново встигнути подати документи до Міграційної служби, РАЦСу або просто встигнути на літак.

Наші фахівці зможуть не тільки виконати переклад документів у найкоротші строки, якісно та професійно, а й встигнути терміново їх засвідчити, як нотаріально, так і підписом перекладача, та печаткою бюро перекладів, адже ми цінуємо Ваш час.

Особливості виконання термінового перекладу

Потрібно зазначити, що далеко не всі бюро перекладів готові взятися за терміновий переклад, оскільки їхній штат співробітників може просто не встигнути впоратися та надати послугу якісно. Наша робота побудована саме так, щоб рівномірно розподілити роботу між співробітниками, після яких редактори зведуть все в один готовий професійний переклад без втрати якості.

Це означає, що ми впораємося з величезними проектами та готові виконувати великі масштаби термінового та якісного перекладу у стислий термін.

100 СТОРІНОК ЗА ДЕНЬ – НЕ ПРОБЛЕМА!

Оскільки терміновий переклад документів є дуже трудомістким процесом, що означає безперервну роботу наших фахівців 24/7, його оплата відрізняється від оплати стандартного перекладу.

Коефіцієнт терміновості складає 50-100% доплати до суми замовлення за переклад у звичайному режимі згідно розділу «Ціни на письмовий переклад». Сума надбавки залежатиме від того, який обсяг Вам потрібно зробити і за який строк.

Терміновий переклад документів може бути виконаний від 30 хвилин.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги