Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Витребування документів

Послуги

ВИТРЕБУВАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Якщо ви не знаєте, як отримати дублікат свідоцтва про народження, укладення шлюбу або його розірвання, звертайтеся до Бюро перекладів «МакроГлобал». Співробітники бюро перекладів нададуть детальну консультацію та візьмуть на себе зобов’язання щодо оформлення. Професійна допомога дозволить вам, не витрачаючи часу на ходіння по інстанціях та очікування відповідей, отримати документ.

Витребувати дублікат свідоцтва в Києві та на всій території України замість Вас ми можемо як з довіреністю, виданою від Вас на нашого співробітника, так і без неї. Ми намагаємось полегшити Вам цей процес, щоб Ви отримали Ваші дублікати, не виходячи з дому.

ЦІНА НА ВИТРЕБУВАННЯ ДУБЛІКАТУ ДОКУМЕНТА, ВИДАНОГО ОРГАНАМИ РАЦС
Дублікат свідоцтва, виданого органами РАЦС, без довіреності 2000 грн
Дублікат свідоцтва, виданого органами РАЦС, із довіреністю від Вас 1500 грн

Отримати повторне свідоцтво в регіональному органі РАЦС України може знадобитися як громадянину України, так і колишньому співвітчизнику, який проживає на даний момент за межами України. Ви можете скористатися послугами нашого Бюро перекладів «МакроГлобал» у Києві з витребування дублікатів, перебуваючи в будь-якій точці світу, адже Вам не обов’язково бути для цього в Україні, оскільки Ви можете зробити замовлення віддалено, у тому числі і з-за кордону.

Дублікат свідоцтва, виданого органами РАЦС може знадобитися у таких випадках:

– у разі втрати документа;

– у разі потреби отримання дубліката нового зразка, якщо старий варіант документа вже застарів;

– у разі видимого пошкодження документа;

– у разі потреби проставлення апостилю;

– якщо Вам потрібно легалізувати документ, а він із якоїсь причини був заламінований, а заламіновані документи не приймають на легалізацію та апостилювання тощо.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером по телефону, із радістю відповімо Вам на всі питання: +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!