Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Фінська

Фінська

Фінляндська Республіка – держава у Північній Європі. Фінляндія є членом Північного паспортного союзу, Організації Об’єднаних Націй, Північної ради, Європейського союзу та Шенгенської угоди. Столиця Фінляндії – Гельсінкі, це місто також є найбільшим містом Фінляндії. Тут багато визначних пам’яток: фортеця Свеаборг, пам’ятник Сібеліусу, церква Темппеліаукіо, музей Дизайну та інші.

Санта-Клаус (відомий у Фінляндії як Йоулупуккі) офіційно проживає в будинку, побудованому на вершині Полярного кола, недалеко від міста Рованіємі, в північній провінції Лапландії. На його адресу (Santa Claus Village, FIN-96930 Arctic Circle) щорічно надходить понад 700 тис. дитячих листів зі 198 країн світу.

Фінська мова (Suomi) – одна з 24 офіційних мов Євросоюзу, вона належить до прибалтійсько-фінської підгрупи фіно-угорських мов. У ній відсутні артиклі, немає граматичного роду («він» і «вона» позначаються одним словом – «han»), немає форми майбутнього часу, відсутні такі звуки, як «ж», «ш», «ч», «з». У фінській мові 8 голосних літер та 17 приголосних. Найдовшим словом у фінській мові вважається kumarreksituteskenteleentuvaisehkollaismaisekkuudellisenneskenteluttelemattomammuuksissansakaankopahan — 102 літери.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на фінську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на фінську мову.

Переклад документів із фінської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на фінську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!