Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Грецька

Грецька

Грецька Республіка – держава у Південній Європі. До складу Греції входить близько 3000 островів. Найбільшим островом Греції є Крит. Столиця Греції – Афіни, яка славиться храмом Парфенон та фортецею Акрополь. В Афінах у 1896 році були проведені перші в сучасній історії Олімпійські Ігри, у яких взяли участь 246 спортсменів. Грецька Республіка входить до ЄС та НАТО.

Офіційною мовою Грецької Республіки є грецька. Це одна з мов індоєвропейської мовної сім’ї. Грецька мова одна з найстаріших мов світу – нею розмовляють вже понад 3000 років. Одним із найдавніших перекладів був переклад Старого Завіту з івриту грецькою мовою. Стародавні греки писали зліва направо і справа наліво одночасно. Цей спосіб запису називається бустрофедон. А потім греки стали писати лише зліва направо.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на грецьку мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на грецьку мову.

Переклад документів із грецької мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на грецьку мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!