Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Каталонська

Каталонська

Каталонська мова (валенсійська мова, самоназва: català) — мова каталонців, нею розмовляють близько 11 мільйонів жителів планети.
Офіційний статус мова отримала в Андоррі, регіональною офіційною мовою вважається у Франції (Східні Піренеї), Іспанії (Каталонія, Балеарські острови, Валенсія) та Італії (Альгеро).

У каталонській мові використовують адаптовану латиницю, а саме: кілька буквосполучень, які не зустрічаються в інших романських мовах (-ny-, -l∙l--ig). Граматика та фонетика каталонської мови має як спільні, так і відмінні риси з сусідніми галло-романськими та західно-іберійськими мовами. Каталонська — мова преси, радіо та телемовлення, національної та масової культури.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на каталонську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на каталонську мову.

Переклад документів з каталонської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на каталонську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!