Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Німецька

Німецька

Федеративна Республіка Німеччина – держава у Центральній Європі, яка має кордони з дев’ятьма країнами – Польщею, Швейцарією, Австрією, Люксембургом, Францією, Бельгією, Данією, Нідерландами та Чехією. У Німеччині дуже багато визначних пам’яток, тут понад дві тисячі середньовічних замків. У Берліні близько 900 мостів, це більше, ніж у Венеції!

Назва мови Deutsch походить від давньоверхньонімецького diutisc, що означає «той, що належить народові». Німецька мова є державною мовою Німеччини, Ліхтенштейну та Австрії, а також однією з офіційних мов Бельгії, Люксембургу, Італії та Швейцарії. У Німеччині налічується понад 30 діалектів, а найдовше слово “Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft” складається з 79 літер! Також німецька мова є третьою мовою, яку найбільш вивчають як іноземну мову в США та ЄС.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на німецьку мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на німецьку мову.

Переклад документів з німецької мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на німецьку мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!