Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Мови перекладу Португальська

Португальська

Португальська

Португалія – яскрава країна на заході Європи. Назва країни походить від міста Порту (лат. Portus Cale). Офіційною та національною мовою є португальська. Слова “альбатрос”, “кобра”, “москіт”, “зебра”, “альбінос”, “командир”, “банан” та багато інших мають португальське походження. У давнину Португалія була колоніальною державою. Дві останні колонії (Макао та Східний Тимор) втратила лише у 1999 році.

Цей фактор сприяв поширенню португальської мови. Вона стала офіційною мовою Бразилії, Анголи, Мозамбіку, Кабо-Верде, Гвінеї-Бісау, Сан-Томе і Прінсіпі, Екваторіальної Гвінеї (поряд з іспанською та французькою), Східного Тимору (поряд з австронезійською мовою тетум) і Макао (поряд з китайською). Близько 80% усіх сучасних носіїв португальської мови нині проживають у Федеративній Республіці Бразилія.

Стандартний португальський алфавіт заснований на латинському і включає 23 літери, але є також літери, які самостійними літерами не вважаються. Це літери: Á, Â, Ã, À, Ç, É, Ê, Í, Ó, Ô, Õ, Ú. Крім того є диграфи nhlhchss. У словах іншомовного походження використовуються також літери K, W та Y.

Сервантес називав португальську “солодкою мовою”.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на португальську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на португальську мову.

Переклад документів з португальської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на португальську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!