Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Словенська

Словенська

Словенська мова – індоєвропейська мова, що відноситься до групи західнослов’янських мов. Основний регіон функціонування – Словенія, а кількість осіб, які розмовляють словенською, складає близько 2 мільйонів.

Словенська мова поділяється на 48 діалектів. Словенська мова нагадує суміш архаїчної російської та німецької. Втім, російськомовна людина здебільшого може навіть читати словенською. Із написами на вітринах, принаймні, проблем, швидше за все, не виникне.

Якщо у Словенії ви побачите на табличці слово «pozor», не дивуйтеся. «Pozor» словенською означає «увага».

Правду кажучи, у словенської мови є спільні риси з російською, а загалом вона чимось схожа на старослов’янську. Недарма вона вважається однією з найархаїчніших мов світу – вивчити її на хорошому рівні складно, і процес ще більше ускладнюють численні запозичення з німецької.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на словенську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на словенську мову.

Переклад документів зі словенської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на словенську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!