Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Довідка про несудимість

Послуги

ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ – ЛЕГКО!

Дуже часто до нашої компанії звертаються за допомогою у отриманні довідки про відсутність судимості.

ДЛЯ ЯКИХ ЦІЛЕЙ МОЖЕ БУДЕ ПОТРІБНА ДОВІДКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ?

Насправді, довідка про відсутність судимості є одним із найпоширеніших документів, які потрібно надати для отримання, наприклад, довгострокової візи до деяких країн Європи, Північної та Латинської Америки, та ін., дозволу на проживання, отримання громадянства іншої країни, для реєстрації компанії за кордоном, реєстрації шлюбу, а також для влаштування на роботу в іншій державі та в багатьох інших випадках.

Щоб витребувати довідку про відсутність судимості необхідно надати копію 1-2 сторінки паспорта та прописку. Якщо вам зручно, можете відправити в електронному вигляді скан-копії нам на електронну адресу macroglobal@ukr.net. Нерезиденту потрібно виконати переклад паспорта на українську мову.

Довідка про відсутність судимості

Строк виконання Вартість
1 робочий день 1100 грн
2 робочих дні 900 грн
3-5 робочих днів 600 грн

Строк дії довідки про відсутність судимості:

– На території України – 30 днів

– За межами України – 90 днів

Якщо Вам потрібно проставити апостиль на довідку про відсутність судимості, , Бюро перекладів «МакроГлобал» надає таку послугу. Докладніше про послугу в розділі «Апостиль». Крім того, ми можемо зробити переклад довідки про відсутність судимості на більшість мов світу. За детальною інформацією звертайтесь до менеджера Бюро перекладів «МакроГлобал» за телефоном +38 (097) 933 31 46; +38 (095) 160 10 97; +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!