Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Редагування, вичитка та коректура

Редагування, вичитка та коректура

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з редагування, вичитка та коректури текстів будь-якої складності.

Редагування та вичитка чужих перекладів – складна робота. Тому при виконанні редагування редактор має максимально уважно відстежувати найменші помилки.

Істотно покращити текст перекладу може лише редактор, який має будь-які додаткові навички та знання у певній сфері. Найкраще, якщо ви довірите вичитка перекладів нашим кваліфікованим носіям мов, адже хто як не носій мови знає, як правильно має звучати переклад.

Процес редагування тексту забирає чимало сил, тому є сенс редагувати лише хороший переклад. Редагування ж поганого чи слабкого перекладу перетворюється на практично повне переписування тексту перекладу.

Вартість вичитка та редагування складає 50% від вартості перекладу згідно з розділом «Ціни на письмовий переклад» для кожної мови

Перш ніж ми зможемо прийняти переклад на вичитка або редагування, ми маємо оцінити якість тексту/перекладу. Машинні переклади не прийматимуться в роботу.

Примітка

У разі значної кількості фактичних та граматичних помилок, або наявності пропусків у тексті перекладу, вартість робіт розраховуватиметься як виконання нового письмового перекладу.

Додатково наше бюро перекладів надає послуги коректури тексту.

Коректура – це коли коректор ставить себе на місце читача і робить зміни в тексті, починаючи від граматичних та орфографічних виправлень, закінчуючи смисловими, враховуючи авторський стиль та початковий задум. Коректор доводить текст до досконалості.

Звертайтеся в Бюро перекладів «МакроГлобал» за якісними та вичитаними перекладами та текстами.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги