Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Набір тексту та верстка

Набір тексту та верстка

ПОТРІБНО НАБРАТИ ТЕКСТ?

Команда Бюро перекладів «МакроГлобал» з радістю допоможе Вам у цьому питанні.

Набір тексту виконується як з друкованих, так і з аудіо та відеоносіїв. У кожному випадку набором тексту займається професійний перекладач тієї іноземної мови, якою написано або озвучено оригінальний текст. У випадку з українською або російською мовою цю роботу виконує редактор бюро перекладів.

Вартість набору тексту обчислюється залежно від складності документа, його оформлення і розбірливості.

Потрібно оформити файл чи зробити верстку?

У Вас горить здача проекту, а Ваш файл не ідеальний? Наші верстальники впораються з будь-яким завданням та будь-яким оформленням як просто Вашого файлу, так і перекладу.

Верстка – досить затребувана послуга при замовленні великих перекладацьких проектів.

Щоб у перекладі відобразити графіки, креслення, таблиці, зображення, що фігурували в оригінальному тексті, необхідно використовувати верстку.

Після того, як переклад повністю перевірено, відредаговано та узгоджено, до роботи приступає верстальник. На виході ми отримуємо переклад, який візуально повністю відповідає оригіналу. Верстка допомагає витримати текст в одному стилі, обсязі та стандарті з текстом оригіналу.

Бюро перекладів «МакроГлобал» пропонує послуги професійної верстки перекладів відповідно до оригіналу документа. Наші дизайнери-верстальники працюють у таких програмах як:

  • Adobe PageMaker
  • QuarkXPress
  • Adobe InDesign
  • Adobe FrameMaker
  • AutoCAD
  • Corel Ventura
  • Увесь пакет програм Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher) і т.п.

Звертаючись до нас за версткою перекладу, ви заощаджуєте час на пошуки компаній з надання таких послуг, оскільки наші дизайнери-верстальники зможуть на найвищому рівні зробити верстку, після якої документи можна тиражувати, використовувати на веб-сайтах і т.д.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги