Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад паспорта, закордонного паспорта

Нотаріальний переклад

ПЕРЕКЛАД ПАСПОРТА / ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА

Паспорт – це документ, що посвідчує особу власника, і саме він є найбільш затребуваним особистим документом для перекладу. Замовлення на переклад паспорта до нашого Бюро перекладів «МакроГлобал» надходять часто з кількох причин. Наприклад, якщо Ви студент, який збирається продовжити навчання за кордоном, або приватний підприємець, який бажає відкрити компанію за кордоном, або оформлюєте шлюб з іноземцем – у такому разі Вам знадобиться нотаріальний переклад паспорта.

ДДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПЕРЕКЛАДУ ПАСПОРТА ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

1) Звернутися до менеджерів Бюро перекладів «МакроГлобал»

2) Надати скан оригіналу/оригінал паспорта (залежно від виду засвідчення)

3) Надати написання імені, якщо раніше його переклад вже десь використовувався.

4) Зробити передоплату та забрати готовий документ.

Ми здійснюємо нотаріальний переклад паспорта в Києві від 30 хвилин.

Ми заощаджуємо Ваш час, тому що розуміємо всю важливість встигнути подати переклад у потрібну установу та у потрібний строк.

ВИДИ ПЕРЕКЛАДУ ПАСПОРТА / ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА

1) повний переклад – переклад всіх сторінок паспорта;

2) скорочений – переклад титульної сторінки, сторінки з фотографією;

3) переклад головної інформації – переклад всіх сторінок, що містять записи та позначки, які Вас цікавлять.

ВАРТІСТЬ НОТАРІАЛЬНОГО ЗАСВІДЧЕННЯ ПЕРЕКЛАДУ ПАСПОРТА / ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА

Нотаріальне засвідчення підпису перекладача на перекладі паспорта / закордонного паспорта першої або кількох сторінок, без засвідчення копії з оригіналу паспорта  

 

200 грн

Нотаріальне засвідчення підпису перекладача на перекладі паспорта / закордонного паспорта (кількість сторінок на переклад повідомляєте ви) із засвідченням копії з оригіналу паспорта ВСІХ сторінок*

 

 

 

300 грн

 * Ксерокс має бути ідентичним оригіналу за всіма сторінками, навіть порожніми, а переклад вже буде виконуватися саме тих, що цікавлять. Для цього виду засвідчення слід надати оригінал паспорта. Цей вид засвідчення вважається максимальним, якщо Ви його зробите – інший у Вас не будуть вимагати.

Менеджери Бюро перекладів «МакроГлобал» з радістю проконсультують Вас з усіх питань, що стосуються перекладу та нотаріального засвідчення паспорта в Києві.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!