Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад посвідчення водія

Переклад посвідчення водія

Вам потрібен переклад посвідчення водія? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу посвідчення водія в Києві та на всій території України на різні мови.

Відомий факт, що керування транспортним засобом вимагає наявності посвідчення водія, але чи завжди цього буде достатньо для того, щоб спокійно та безпечно керувати автотранспортом в іншій країні? У деяких випадках за кордоном потрібна наявність посвідчення водія міжнародного зразка, а в інших випадках спокійно можна обійтися перекладом посвідчення водія.

Дуже часто в нашу компанію звертаються за допомогою у перекладі та нотаріальному засвідченні посвідчення водія. Крім того, ми надаємо послуги з перекладу паспорта транспортного засобу, що також є невід’ємною частиною подорожі за кордон на автомобілі або ввезенні транспортного засобу в Україну.

Переклад посвідчення водія вимагає точності та дотримання форми документа. Якщо у Вас є написання імені для перекладу відповідно до закордонного паспорту або раніше вже в якихось документах ім’я перекладалося, будьте готові надати цю інформацію нашим менеджерам, у будь-якому випадку вони у Вас це запитають.

Вартість перекладу посвідчення водія

Посвідчення водія вважається стандартним документом, вартість перекладу посвідчення водія можна подивитися в розділі «Ціни на письмовий переклад» – перша колонка.

Терміновий переклад посвідчення водія може бути виконаний від 30 хвилин.

Існує два види засвідчення перекладу посвідчення водія

  • Нотаріальне засвідчення перекладу
  • Засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача

Слід зазначити, що нотаріально засвідчений переклад має таку саму юридичну силу, як і оригінал. Вартість нотаріального засвідчення перекладу залежить від його виду (нотаріальне засвідчення підпису перекладача або нотаріальне засвідчення підпису перекладача + копії з оригіналу документа).

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів підтверджує виконання перекладу відповідно до встановлених стандартів якості. Засвідчення печаткою означає, що послуги надані кваліфікованими фахівцями та відповідають вимогам міжнародних стандартів якості.

Детально ознайомитися з вартістю нотаріального засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача Ви можете у розділі «Ціни на засвідчення перекладу».

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги