Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Нотаріальний переклад

ПЕРЕКЛАД СТАТУТУ

Сьогодні переклад установчих та статутних документів дуже популярний, адже багато компаній мають намір співпрацювати із закордонними контрагентами та планують розширення своєї діяльності за кордоном.

Перекладач, що працює з установчими та статутними документами, повинен мати досвід роботи з юридичною тематикою, адже при роботі з такими документами зустрічається багато специфічних термінів, а також вміти розумітися на міжнародних стандартах.

У наше Бюро перекладів «МакроГлобал» все частіше звертаються з проханням перекласти статут Кіпру, Польщі, Чехії, Великобританії, Німеччини та ін. Усі перекладачі нашого бюро дипломовані та мають глибокі знання у юридичній сфері. Ми працюємо з багатьма українськими та зарубіжними компаніями, тому ми маємо великий досвід перекладу установчих та статутних документів. Найчастіше переклад статуту вимагає нотаріального засвідчення.

Нотаріальний переклад – переклад документа в бюро перекладів із подальшим засвідченням нотаріуса. Нотаріальний переклад ми робимо самі, дбаючи про Ваш час. Адже Вам не потрібно йти до нотаріуса самостійно. Нотаріальне засвідчення надає документу юридичної сили, після чого документ готовий до подачі до державних структур.

Крім нотаріального перекладу, Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги із засвідчення перекладів печаткою бюро та підписом перекладача. Такий вид засвідчення підтверджує, що переклад документа було виконано дипломованим перекладачем.

Вартість перекладу статуту

Такий переклад рахується за знаками із пробілами.

1 облікова (перекладацька) сторінка = 1800 знаків із пробілами у форматі Word.

Наші менеджери зможуть Вам точно прорахувати кількість облікових сторінок, що буде містити Ваш документ.

Ставки за сторінки в кожній мові можете переглянути в розділі «Ціни на письмовий переклад» – третя колонка.

Терміновий переклад статуту може бути виконаний від 2х годин.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!