Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад свідоцтва про народження

Переклад свідоцтва про народження

Поява в сім’ї дитини – це особливо значуща та радісна подія, яка потребує офіційного підтвердження. Свідоцтво про народження є офіційним документом, в якому міститься важлива інформація про дитину, її батьків і таке інше. Батьки можуть в компетентному регіональному органі замовляти додаткові копії, а переклад свідоцтва про народження можна замовити в бюро перекладів MacroGlobal.

Особливості перекладу свідоцтва про народження

Переклад свідоцтва про народження — це завдання, яке потребує особливої уваги та професіоналізму. Незважаючи на те, що питання скільки коштує переклад свідоцтва про народження може бути одним з питань, що цікавлять, існує ряд інших важливих моментів, на які варто звернути увагу. Ось деякі з них:

 • Структура документа. Законодавчі акти та норми країн безпосередньо впливають на структуру документації, що неодмінно має враховувати виконавець;
 • необхідність засвідчення. Різні контролюючі органи вказують різні норми та вимоги. Наприклад, може бути потрібне нотаріальне засвідчення, а іноді може бути достатньо друку перекладацького бюро або підпису сертифікованого перекладача;
 • апостиль – це доповнення до перекладу свідоцтва про народження чи іншого виду офіційної документації. Виконується як проставлення штампу чи окремої сторінки. Це доповнення свідчить про справжність паперу та його юридичну силу. Далі документ та апостиль перекладаються, а готовий проект нотаріально засвідчується.

Для чого потрібний переклад свідоцтва про народження

Найчастіше нотаріальний переклад свідоцтва про народження пред’являється на вимогу посольств іноземних держав. В окремих випадках різні агентства та державні органи можуть вимагати перекладені документи, у тому числі свідоцтво про народження дитини. Типовими вважаються такі ситуації:

 • отримання громадянства та еміграція;
 • оформлення шлюбу;
 • формування пакета документів для отримання батьківської допомоги або допомоги на дитину;
 • у разі смерті;
 • при зміні імені дитини;
 • справа про визнання батьківства;
 • подання документів для здобуття освіти за кордоном.

Як правильно перекласти?

Правильний переклад будь-якого документа (свідоцтво про народження не виняток) з вихідної мови до цільової починається з реалізації перевіреного підходу до процесу, що включає такі етапи:

 1. Підготовчий етап – це вивчення вихідного матеріалу, що дозволяє оцінити складність, обсяги роботи та вказати клієнту точніші терміни реалізації проекту, ціну за послуги тощо.
 2. Підбір групи співробітників, яким варто довірити реалізацію проекту. До перекладацької групи увійдуть досвідчені перекладачі, які мають навички та кваліфікацію роботи з конкретною мовою та документацією.
 3. Безпосереднє переклад вихідних матеріалів – це ключовий етап співпраці з клієнтом.
 4. Завершальний етап характеризується роздруковуванням перекладеного документа, його засвідченням та передачею замовнику.

Правильний переклад – це ще й розуміння матеріалу, з яким працюєш. Виконавці повинні розуміти стандарти, норми та правила, що використовуються у конкретній мові та при оформленні конкретного паперу. Особлива увага приділяється структурі свідоцтва, а для уточнення трактування слів перекладачі використовують технічні та юридичні словники та довідники.

Скільки коштує

Переклад свідоцтва про народження з нотаріальним запевненням – це одна з найпопулярніших послуг нашого перекладацького бюро «МакроГлобал». Це сервіс надається на платних умовах, проте тарифи цілком прийнятні, у чому може переконатись кожен клієнт. Але варто розуміти, як формується вартість послуги.

На суму оплати перекладацьких послуг може вплинути:

 • обсяг робіт;
 • вихідна та цільова мова;
 • тип засвідчення;
 • потреба додаткових послуг.

Точнісінько відповісти, скільки коштує переклад свідоцтва про народження, можливо під час індивідуальної консультації з нашим менеджером. Додатково під час консультації Ви зможете поставити запитання та отримати максимально повні відповіді.

Нотаріальний переклад свідоцтва про народження з MакроГлобал

Поки хтось залишається у рідній країні, нотаріальний переклад свідоцтва про народження не потрібний. Однак у разі переїзду до іншої країни, оформлення шлюбу та інших ситуацій професійними перекладацькими послугами скористатися доведеться.

У нашому бюро перекладів МакроГлобал Ви можете замовити послуги свідоцтва про народження. Ми зможемо перекласти цей вид документації з багатьох мов.

Говорячи про наші переваги, варто виділити такі моменти:

 • ми працюємо з досвідченими перекладачами, редакторами, коректорами. Наша команда має високу кваліфікацію в галузі перекладу особистої документації;
 • чітке дотримання правил структурування та форматування офіційних паперів, тобто перекладені папери будуть оформлені так само, як і оригінали;
 • забезпечення повної конфіденційності – ми гарантуємо збереження інформації, яку дізнаємося в рамках співпраці з Вами, максимальної конфіденційності;
 • завірені переклади – ми маємо всі необхідні дозволи та повноваження, щоб надати клієнту повний спектр послуг;
 • збереження точності перекладеного тексту та ідентичності юридичної сили паперу. У наших роботах немає місця різночитанням, неточностям, логічним чи іншим помилкам;
 • дотримання термінів, передбачених договором співробітництва, оскільки ми звикли виправдовувати довіру своїх клієнтів.

Щоб замовити професійний переклад свідоцтва про народження з нотаріальним завіренням у бюро перекладів MacroGlobal, потрібно лише залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаним там номером телефону. Скористайтеся перевагою співпраці з надійними перекладачами.

Розрахувати вартість послуги