Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад свідоцтва про шлюб

Нотаріальний переклад

ПЕРЕКЛАД СВІДОЦТВА ПРО УКЛАДЕННЯ ШЛЮБУ

Вам потрібен переклад свідоцтва про укладення шлюбу? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу свідоцтва про укладення шлюбу у Києві та на всій території України на різні мови.

Переклад свідоцтва про укладення шлюбу вимагає точності та дотримання форми документа. Свідоцтво про укладення шлюбу – один із найважливіших документів, який містить інформацію про сімейний стан людини.

Якщо шлюб був укладений за кордоном, а Вам потрібно надати свідоцтво про укладення шлюбу до відповідних установ в Україні, воно має бути перекладено на українську мову та засвідчене. Така ж ситуація і зі свідоцтвом про укладення шлюбу, виданим в Україні – при наданні за кордоном воно має бути перекладене та відповідно легалізоване.

Якщо у Вас є написання імені для перекладу відповідно до закордонного паспорту або раніше вже в якихось документах ім’я перекладалося, будьте готові надати цю інформацію нашим менеджерам, у будь-якому випадку вони у Вас це запитають.

Вартість перекладу свідоцтва про укладення шлюбу

Свідоцтво про укладення шлюбу вважається стандартним документом, вартість перекладу свідоцтва про укладення шлюбу можна переглянути в розділі «Ціни на письмовий переклад» – перша колонка.

Терміновий переклад свідоцтва про укладення шлюбу може бути виконано від 30 хвилин.

Існує два види засвідчення перекладу свідоцтва про укладення шлюбу

  • Нотаріальне засвідчення перекладу
  • Засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача

Слід зазначити, що нотаріально засвідчений переклад має таку саму юридичну силу, як і оригінал. Вартість нотаріального засвідчення перекладу залежить від його виду (нотаріальне засвідчення підпису перекладача або нотаріальне засвідчення підпису перекладача + копії з оригіналу документа).

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів підтверджує виконання перекладу відповідно до встановлених стандартів якості. Засвідчення печаткою означає, що послуги надані кваліфікованими фахівцями та відповідають вимогам міжнародних стандартів якості. Див. розділ «Переклад та Засвідчення Перекладу»

Детально ознайомитися з вартістю нотаріального засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача Ви можете у розділі «Ціни на засвідчення перекладу».

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!