Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Письмовий переклад Економічний переклад

Письмовий переклад

ЕКОНОМІЧНИЙ ПЕРЕКЛАД

Вам потрібен переклад документів економічної тематики? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів економічної тематики у Києві та на всій території України на різні мови.

Що таке економічний переклад? Економічний переклад – це переклад текстів економічної тематики, а саме: контракти, бізнес-плани, страхові документи, бухгалтерські звіти, фінансові документи тощо.

Сьогодні економічний переклад дуже затребуваний, адже торговельні та зовнішньоекономічні зв’язки дуже стрімко розвиваються.

Переклад економічних текстів потребує максимальної точності, адже у них зустрічаються цифри, графіки, формули. Працюючи з такими текстами потрібно не тільки уважно перекладати економічні визначення, а й звертати увагу на цифри, адже це також впливає на правильність перекладу.

Економічний переклад вважається одним із непростих видів перекладу, адже при роботі з текстами такої тематики можна зустріти безліч специфічних виразів. Крім цього, досить часто в текстах можна побачити різні абревіатури та професійну термінологію. Тому перекладач, який працює з економічним перекладом, повинен добре розумітися у фінансах та економіці, адже нерозуміння термінів та нерозбірливість в абревіатурах негативно позначаються на якості тексту.

Завдяки активній співпраці компаній України з іноземними компаніями зросла потреба у перекладах фінансової та економічної документації; тому в наше бюро перекладів все частіше звертаються з проханням перекласти різні договори, рахунки та інше.

У Бюро перекладів «МакроГлобал» працюють дипломовані перекладачі, які чудово розбираються не лише в економічній та фінансовій тематиці, а й у технічній, художній, медичній, фармацевтичній, нафтогазовій, ІТ та ін. Звертайтесь до нас, ми робимо переклади на безліч мов світу! Ми гарантуємо якість: після перекладу обов’язково здійснюється вичитування висококваліфікованими редакторами. Звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», наші менеджери з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання щодо замовлення! Ми гарантуємо, що Ви отримаєте якісний переклад у найкоротші строки!

Терміновий переклад документів для тендеру тендера може бути виконаний від 1 години.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!