Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Письмовий переклад Літературний переклад

Письмовий переклад

ЛІТЕРАТУРНИЙ ПЕРЕКЛАД

Вам потрібен переклад документів художньої тематики? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів художньої тематики у Києві та на всій території Україні на різні мови.

Що таке літературний переклад? Літературний переклад – переклад текстів художньої тематики. Розглядаючи жанр літературного перекладу, ми виділяємо такі види літературного перекладу: переклад публіцистики, переклад драматургічних текстів, переклад театральних видань, переклад журнальних статей, переклад віршів, переклад текстів пісень, переклад художньої літератури та інші.

Літературний переклад також називають художнім перекладом. Порівнюючи його з іншими видами перекладу, наприклад, технічним, юридичним, медичним тощо, художній переклад вважається найскладнішим. Безумовно, кожен вид перекладу по-своєму складний, але характерна риса художнього перекладу – це вміння перекладача зберегти авторський стиль, враховувати семантику та полісемію, а також орієнтуватися у загальносвітовому культурному контексті. Крім того, для літературного перекладача дуже важливо ознайомитися з біографією та творчістю автора твору, а також із культурою епохи, коли було написано твір.

Дуже складним завданням для перекладача художніх текстів є вміння передати стилістику та думки автора твору. Якщо ж перекладач працює над віршем, то і йому потрібно бути поетом – крім перекладу слів, потрібно використовувати риму. Переклад віршів, мабуть, найкреативніший і досить складний вид художнього перекладу, адже переклад поезії – це процес, що викликає низку труднощів.

Окрім перекладів книг, статей журналів, романів, повістей, оповідань, балад, поем та іншого Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу текстів до фільмів. Ви можете надіслати нам відео, перекладачі його прослухають, запишуть текст, далі виконають переклад. Замовивши у нас такий переклад, ви отримаєте текст мовою оригіналу та його переклад на потрібну Вам мову.

Усі переклади перевіряються висококваліфікованими редакторами Бюро перекладів «МакроГлобал». Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний переклад тексту. У нашому бюро працюють перекладачі зі знанням різних мов світу. Звертайтесь до нас, наші менеджери із задоволенням нададуть відповідь на всі Ваші запитання, прорахують строки та вартість перекладу. Будемо раді допомогти Вам!

Терміновий переклад документів літературної тематики може бути виконаний від 1 години.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!