Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Письмовий переклад Переклад договору, контракту

Письмовий переклад

ПЕРЕКЛАД ДОГОВОРУ, КОНТРАКТУ

Вам потрібен переклад договору/контракту? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу договору/контракту у Києві та на всій території України на різні мови.

Сьогодні переклад договору чи контракту дуже затребуваний, оскільки різні види співпраці між країнами розвиваються дуже швидко. Існують різні види договорів та контрактів, наприклад, договір купівлі-продажу, трудовий договір, колективний договір, договір оренди, контракти перевезення, кредитний контракт, контракт найму тощо.

Перекладач, який працює з юридичними документами, повинен добре розумітися на термінах, оскільки переклад договору, контракту вимагає максимальної точності.

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу договорів, контрактів та інших юридичних документів (статутів, протоколів, рішень, угод, клопотань, довіреностей, ухвал…) на різні мови світу. Всі наші перекладачі дипломовані та мають глибокі знання у галузі юриспруденції, а кожен переклад вичитує високопрофесійний редактор. Найчастіше переклад договору, контракту потрібно засвідчити нотаріально. Наше бюро перекладів надає послуги з нотаріального засвідчення.

Нас обирають компанії за наш професіоналізм та досвід роботи у сфері юридичного перекладу, адже ми щорічно виграємо тендери на переклад текстів юридичної тематики. Наші фахівці, які працюють із юридичною термінологією, не просто перекладачі, а й юристи за сумісництвом.

Нотаріальний переклад – переклад документа з подальшим засвідченням нотаріуса. Такий вид засвідчення надає документу юридичної сили (нотаріус підтверджує своїм підписом та печаткою справжність підпису перекладача, який виконував переклад документа).

Також ми надаємо послуги із засвідчення перекладів печаткою бюро перекладів та підписом перекладача. Такий вид засвідчення підтверджує, що переклад документа було виконано дипломованим перекладачем.

Зв’яжіться з менеджерами бюро перекладів «МакроГлобал», Вам нададуть всю потрібну інформацію, а також прорахують вартість та термін виконання перекладу. Ми гарантуємо, що ви отримаєте якісний переклад у потрібний строк!

Терміновий переклад документів медичної тематики може бути виконаний від 1 години

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!