Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Письмовий переклад Переклад документів для тендеру

Письмовий переклад

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ТЕНДЕРУ

Вам потрібен переклад документів для тендеру? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів для тендеру у Києві та на всій території України на різні мови.

Переклад документів для тендеру – це переклад опису умов договору, запрошення до участі у тендері, інструкції постачальникам, кваліфікаційних вимог та документів, інформаційних карток тощо.

Сьогодні переклад тендерної документації дуже потрібний, адже стрімко розвивається економічна співпраця між різними країнами.

Перекладач, який працює з тендерною документацією, має розбиратися в економічній та юридичній сфері, адже пакет із тендерною документацією містить контракти, договори, фінансові папери.

У разі співпраці із зарубіжними компаніями вам необхідний переклад документів для тендеру. Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу всієї тендерної документації на різні мови. У нас працюють лише дипломовані та професійні перекладачі, які розбираються у всіх аспектах тендеру та у всіх тематиках перекладу, зокрема юридичній та економічній. Часто переклад документів для тендеру потрібен у стислий термін, і це логічно, адже завжди потрібно встигнути подати документи. Наше бюро перекладів надає послуги термінового перекладу, тому переклад Вашої тендерної документації буде виконаний у потрібний строк. Кожен переклад вичитує висококваліфікований редактор, тому ми гарантуємо, що Ви отримаєте якісний переклад. Також ми гарантуємо повну конфіденційність!

Зв’яжіться з нашими менеджерами для обговорення деталей замовлення та розрахунку вартості та строків виконання перекладу. Звертайтеся до Бюро перекладів «МакроГлобал», ми завжди раді допомогти!

Терміновий переклад документів для тендеру тендера може бути виконаний від 30 хвилин.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

 

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!