Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Письмовий переклад Переклад документів для візи та посольства

Письмовий переклад

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІЗИ І ПОСОЛЬСТВА

Вам потрібен переклад документів для візи і посольства? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів для візи і посольства у Києві та на всій території України на різні мови.

Якщо Вам потрібно отримати візу у будь-яку країну, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», ми регулярно перекладаємо документи для подачі на отримання візи. Важливо розуміти, що кожна країна має свої вимоги до пакету документів і потрібно уточнювати в посольстві, які документи Вам потрібно перекласти. Ще один важливий момент – Ваші документи потрібно перекласти на мову тієї держави, яку Ви збираєтеся відвідати.

В основному для отримання візи необхідний переклад таких документів:

  • Переклад особистих документів (паспорт, свідоцтво про народження, укладення шлюбу, розлучення тощо);
  • Переклад довідки з місця роботи;
  • Переклад трудової книжки;
  • Переклад документів про наявність власності (договір про купівлю-продаж майна, довідку про приватизацію, дарчу та ін.);
  • Переклад довідки з банку про стан рахунку та інші.

Вид документів для перекладу та подальшого подання до посольства залежить від мети отримання візи.

Далі переклад Ваших документів ми засвідчуємо нотаріально або печаткою бюро перекладів та підписом перекладача.

Нотаріальний переклад документів для отримання візи – засвідчення перекладу печаткою та підписом нотаріуса, цей вид перекладу має юридичну силу для подальшого подання до посольства.

Але для деяких країн (наприклад, Великобританії, Австрії, Канади, Америки) не підходить нотаріальне засвідчення перекладів, у такому разі буде потрібно засвідчення печаткою бюро перекладів та підписом перекладача. Але завжди потрібно уточнювати про тип засвідчення безпосередньо в посольстві країни, яку Ви маєте намір відвідати.

Засвідчення печаткою бюро перекладів та підписом перекладача документів для отримання візи – це сертифікований переклад, який підтверджує правильність виконаного перекладу перекладачем нашого Бюро та на якому проставлено печатку Бюро перекладів «МакроГлобал» та підпис дипломованого перекладача.

Чому ми?

Переклад документів для подання до посольств дуже важливий, тому що від якості перекладу може залежати рішення консула про видачу візи. Бюро перекладів «МакроГлобал» гарантує якість перекладу, адже ми працюємо з професійними перекладачами та редакторами. Ми з радістю Вам допоможемо та перекладемо всі необхідні Вам документи для візи на потрібну мову.

Терміновий переклад документів для візи і посольства може бути виконаний від 30 хвилин.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!