Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Письмовий переклад Переклад установчих, статутних документів

Переклад установчих, статутних документів

Вам потрібен переклад установчих, статутних документів? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу установчих, статутних документів у Києві та на всій території України на різні мови.

Переклад установчих, статутних документів – це переклад статуту, установчого договору, витягу з державного реєстру, протоколу зборів, договору оренду приміщення, наказу призначення директора тощо.

Сьогодні переклад установчих та статутних документів дуже популярний, адже багато компаній мають намір співпрацювати із закордонними контрагентами та планують розширення своєї діяльності за кордоном.

Перекладач, що працює з установчими та статутними документами, повинен мати досвід роботи з юридичною тематикою, адже при роботі з такими документами зустрічається багато специфічних термінів, а також вміти розумітися на міжнародних стандартах.

У наше Бюро перекладів «МакроГлобал» все частіше звертаються з проханням перекласти статутні та установчі документи Кіпру, Польщі, Чехії, Великобританії, Німеччини та ін. Усі перекладачі нашого бюро дипломовані та мають глибокі знання у юридичній сфері. Ми працюємо з багатьма українськими та зарубіжними компаніями, тому маємо великий досвід перекладу установчих та статутних документів. Найчастіше переклад установчих, статутних документів потребує нотаріального засвідчення.

Нотаріальний переклад – переклад документа в бюро перекладів із подальшим засвідченням нотаріуса. Нотаріальний переклад ми робимо самі, дбаючи про Ваш час. Адже Вам не потрібно йти самостійно до нотаріуса. Нотаріальне засвідчення надає документу юридичної сили, після чого документ готовий до подачі до державних структур.

Крім нотаріального перекладу, Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги із засвідчення перекладів печаткою бюро та підписом перекладача. Такий вид засвідчення підтверджує, що переклад документа було виконано дипломованим перекладачем.

Який саме вид засвідчення Вам потрібен вирішувати Вам, а ми зробимо так, як Вам потрібно.

Звертайтеся до Бюро перекладів «МакроГлобал», ми перекладаємо установчі, статутні та інші документи на різні мови світу. Кожен переклад вичитує висококваліфікований редактор, тому Ви можете не сумніватися в якості перекладу. Звертайтеся до менеджерів нашого бюро, вони прорахують вартість та строк виконання перекладу. Будемо раді допомогти!

Терміновий переклад документів для тендеру тендера може бути виконаний від 30 хвилин.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги