Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад судових документів

Нотаріальний переклад

ПЕРЕКЛАД СУДОВИХ ДОКУМЕНТІВ

Вам потрібен переклад судових документів? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу судових документів у Києві та на всій території України на різні мови.

Переклад судового рішення необхідний для його легалізації в зарубіжних державах. Переклад судового рішення використовується при завершенні розгляду різних справ (цивільних, кримінальних, трудових, сімейних).

У наше Бюро перекладів «МакроГлобал» дедалі частіше звертаються із проханням перекласти судові рішення, документи. Усі перекладачі нашого бюро дипломовані та мають глибокі знання у юридичній сфері. Ми працюємо з багатьма українськими та зарубіжними компаніями, тому ми маємо великий досвід перекладу судової документації. Найчастіше переклад судового рішення чи матеріалів справи потребує нотаріального засвідчення.

Нотаріальний переклад – переклад документа в бюро перекладів із подальшим засвідченням нотаріуса. Нотаріальний переклад ми робимо самі, дбаючи про Ваш час. Адже Вам не потрібно йти до нотаріуса самостійно. Нотаріальне засвідчення надає документу юридичної сили, після чого документ готовий до подачі до державних структур.

Крім нотаріального перекладу, Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги із засвідчення перекладів печаткою бюро та підписом перекладача. Такий вид засвідчення підтверджує, що переклад документа було виконано дипломованим перекладачем.

Переклад судового рішення, судових документів вимагає точності та дотримання форми документа. Якщо у Вас є написання імені для перекладу відповідно до закордонного паспорту або раніше вже в якихось документах ім’я перекладалося, будьте готові надати цю інформацію нашим менеджерам, у будь-якому випадку вони у Вас це запитають.

Вартість перекладу судових документів

Такий переклад рахується за знаками із пробілами.

1 облікова (перекладацька) сторінка = 1800 знаків із пробілами у форматі Word.

Наші менеджери зможуть Вам точно прорахувати кількість облікових сторінок, що буде містити Ваш документ.

Ставки за сторінки в кожній мові можете переглянути в розділі «Ціни на письмовий переклад» – третя колонка.

Терміновий переклад судового рішення, судових документів може бути виконаний від 1 години.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!