Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Письмовий переклад

ЮРИДИЧНИЙ ПЕРЕКЛАД

Команда Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів юридичної тематики в Києві та на території всієї України. Ми виконуємо юридичний переклад будь-яких документів як для приватних осіб, так і для організацій, які здійснюють діяльність будь-якого виду на території України та у всьому світі.

Юридичний переклад є одним із найбільш затребуваних видів перекладу. Саме тому точний та правильний юридичний переклад – трудомістке завдання, виконавцем якого може стати далеко не кожен спеціаліст. У кожній мові у нас є співробітники Бюро перекладів «МакроГлобал», які спеціалізуються на перекладі юридичної тематики, маючи величезну практику роботи у цій сфері та освіту.

ЩО ТАКЕ ЮРИДИЧНИЙ ПЕРЕКЛАД?

Юридичний переклад – це письмовий переклад юридичних та правових документів. Переклад юридичної тематики вимагає не тільки лінгвістичної підготовки та величезного досвіду, а й професійної поінформованості у юридичних та правових питаннях. У нашому бюро перекладів, як правило, така робота виконується співробітниками, які мають дві профільні освіти: юридичну та філологічну.

ВИДИ ЮРИДИЧНОГО ПЕРЕКЛАДУ

Юридичний переклад для фізичних осіб Юридичний переклад для юридичних осіб
Переклад паспорта
Переклад диплома Переклад договору
Переклад свідоцтва про укладення шлюбу Переклад афідевіту
Переклад свідоцтва про народження Переклад статутних документів
Переклад свідоцтва про смерть Переклад ділового листування
Переклад свідоцтва про розірвання шлюбу Переклад нормативних документів
Переклад згоди на виїзд дитини Переклад матеріалів цивільних та кримінальних справ
Переклад заяви від нотаріуса Переклад контрактів
Переклад довідки Переклад юридичного висновку
Переклад довіреності Переклад судової документації
Переклад тендерної документації
Переклад протоколів
Переклад договору купівлі-продажу
Переклад ліцензій та сертифікатів

Засвідчення юридичного перекладу

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з нотаріального засвідчення та засвідчення печаткою бюро перекладів юридичного перекладу, що дозволяє Вам без особливих зусиль засвідчити достовірність перекладу офіційно. Детально ознайомитись із вартістю даної послуги можна у розділі «Ціни на засвідчення перекладу».

Терміновий переклад документів для тендеру може бути виконаний від 1 години.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!