Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Письмовий переклад

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ

Що таке переклад документів? Переклад документів – це переклад паспортів, довіреностей, атестатів, дипломів, сертифікатів, свідоцтв та ін. Цей вид перекладу є найпопулярнішим, кожного дня до нашого бюро звертаються з проханням перекласти ті чи інші особисті документи. Причини різні – виїзд за кордон на роботу чи навчання, отримання візи, імміграція до іншої країни. Зазвичай потрібен не один документ, а пакет документів. Також до нас звертаються із проханням перекласти особисті документи іноземці, які отримують в Україні посвідку на проживання, приїхали на навчання, роботу тощо. Тому переклад документів дуже потрібний.

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів на різні мови. Також ми надаємо послуги з нотаріального перекладу.

Нотаріальний переклад – переклад документа з подальшим засвідченням нотаріуса. Нотаріальне засвідчення надає документу юридичної сили (нотаріус підтверджує своїм підписом та печаткою справжність підпису перекладача, який виконував переклад документа); засвідчені в такий спосіб документи готові до подачі до державних структур (наприклад, посольство, РАЦС, паспортний стіл, пенсійний фонд та ін.).

Крім нотаріального перекладу, Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги із засвідчення перекладів печаткою бюро та підписом перекладача. Такий вид засвідчення підтверджує, що переклад документа було виконано дипломованим перекладачем.

Часто до нас звертаються із проханням перекласти документ із апостилем. Ми надаємо послуги з проставлення апостилю. Зв’яжіться з менеджерами нашого бюро, які прорахують вартість замовлення та строк його виконання (а також строк проставлення апостилю), і ми гарантуємо, що Ви отримаєте якісний переклад у потрібний Вам строк! Також є послуга термінового перекладу документів, звертайтеся до нас за детальною інформацією, ми завжди раді допомогти!

Терміновий переклад документів для тендеру тендера може бути виконаний від 30 хвилин.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!