Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад диплома, атестата

Нотаріальний переклад

ПЕРЕКЛАД ДОДАТКА ДО ДИПЛОМУ, АТЕСТАТА

Сьогодні переклад дипломів та додатків до них є одним із найпопулярніших напрямків у сфері перекладу. Якщо Ви бажаєте здобути другу вищу освіту або роботу в певній закордонній країні, співробітники Бюро перекладів «МакроГлобал» з радістю виконають переклад Вашого документа на потрібну мову з нотаріальним засвідченням.

Що таке переклад додатка до диплома, атестата?

Переклад диплома та додатка до нього – послуга перекладу, що дозволяє довести факт здобуття освіти в іншій країні. Варто звернути увагу, що часто переклад диплома здійснюється разом з додатком до нього, оскільки диплом з додатком розглядається як єдине ціле. Також, переклад диплома та додатка з нотаріальним засвідченням дуже затребуваний іноземними громадянами, які мають намір вступати до ВНЗ або вести трудову діяльність в Україні. Бюро перекладів «МакроГлобал» виконує переклади дипломів, атестатів та додатків з української мови на англійську, німецьку, французьку, польську та багато інших, і навпаки.

Окрім перекладу дипломів та додатків, наше Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу і інших освітніх документів:

  • Переклад Атестата про основну загальну освіту;

  • Переклад Атестата про середню (повну) загальну освіту;

  • Переклад Свідоцтва про підвищення кваліфікації;

  • Переклад документів про присудження вчених звань та ін.

У більшості випадків після перекладу диплома Вам знадобиться нотаріальне засвідчення перекладу. Що це таке?

Нотаріальне засвідчення перекладу диплома та додатка – підтвердження нотаріусом підпису та кваліфікації перекладача; Цей вид перекладу має юридичну силу для подальшого надання до будь-яких установ.

Чому ми?

Переклад дипломів здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний перевірений переклад.

Для ознайомлення з ціновою політикою на переклад дипломів та нотаріальне засвідчення перейдіть до розділу «Ціни на письмовий переклад».

Терміновий переклад додатка до диплома, атестата може бути виконаний від 30 хвилин

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!