Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Англійська

Англійська

Англійська мова: особливості та застосування

Співробітники бюро перекладів MacroGlobal зазначають, що сфера застосування англійської мови визначається ситуативним підходом. Це підходить як для усної, так і для письмової комунікації в різних ситуаціях. Але варто відзначити, що англійська — це міжнародна мова, яка використовується в багатьох країнах і найрізноманітніших цілей.

З огляду на це англійську мову можна розділити на 4 підтипи:

  • Примітивний – це загальні фрази, короткі слова та словесні звороти, які допомагають відносно просто порозумітися з носіями мови.
  • Загальний — навички усного та письмового спілкування допомагають комфортно почуватися в англомовному суспільстві та вести діалог за потреби.
  • Спеціалізований – мовні навички дозволяють без проблем вести діалоги та листування з колегами, партнерами з бізнесу тощо. Окремо варто згадати академічну англійську мову, яка має бути знайома кожному студенту.
  • Літературна — це не лише письмова мова художньої літератури, а й володіння усною мовою з використанням різних стійких мовних конструкцій та вміння розпізнати в репліці прихований зміст.

Якщо Вам необхідно підготувати пакет документів для вступу до іноземного ВНЗ, сміливо звертайтесь до нас, адже наша компанія надає послуги професійного перекладу різних освітніх документів, серед яких особливою популярністю користується послуга перекладу атестату на англійську.

Оскільки англійська мова є міжнародною, дуже часто потрібен переклад документів на англійську. Перекладені документи можуть бути потрібними для продовження або здобуття освіти в англомовній країні, а також для працевлаштування. Варто відзначити, що для створення ділових відносин або партнерства також необхідний якісний переклад формального листа, договору та подібних паперів.

Англійська – це мова більшості наукових статей, посібників та книг. Навіть на англомовній Вікіпедії можна знайти значно більше цікавої інформації. А якісний переклад художніх праць з англійської у вільному доступі досі рідкість.

Професійний переклад з/англійською мовою

Грамотний переклад документів на англійську та нотаріальне запевнення – це те, що пропонує наше бюро перекладів у Києві. Ви можете довірити нам переклад з/на англійську мову будь-яких текстів та документів з впевненістю, що роботу буде виконано:

  • якісно, що забезпечено високим професіоналізмом наших співробітників та роботою великої групи (перекладачів, редакторів, коректорів);
  • точно вчасно, оскільки ми високо цінуємо час клієнтів, які довіряють нам;
  • за максимально вигідною ціною, в чому можна переконатися, ознайомившись з розділами “Ціни на письмовий переклад” та “Ціни на засвідчення перекладу”.

Професійний переклад документів англійською мовою в Києві — це професійна послуга, яка доступна клієнтам нашого бюро перекладів MакроГлобал. Над кожним текстом, науковою роботою чи документом працює численна команда справжніх професіоналів. Перекладачі, редактори, коректори під час роботи враховують кілька моментів, що стосуються безпосередньо виконання перекладу документів англійською мовою:

  • смислова відповідність вихідного тексту перекладу, оскільки зміст слова часто впливає контекст. Наприклад, у перекладі атестату на англійську має бути зрозуміло та достовірно викладено інформацію про успішність майбутнього учня чи студента без двозначності та неточностей;
  • обов’язково враховуються синтаксичні, граматичні, орфографічні та лексичні норми – це робить текст зрозумілим та правильним з погляду мовних правил;
  • національна ментальність, культура, закони тощо – це також важливо врахувати, перекладаючи тексти різного типу;

Ми добре розуміємо, що в перекладі з будь-якої мови (англійська не виняток) важливо зберегти зміст тексту. Особливо це стосується формальних текстів (ділове листування, законодавчі акти, документи). Наші послуги будуть корисними і тим, хто хоче працевлаштуватись в іншій країні, оскільки роботодавець може вимагати нотаріально завірений переклад диплома англійською.

Ми з легкістю зуміємо грамотно та швидко перекласти диплом англійською мовою Київ, а також нотаріально завірити переклад. Ми працюємо з багатьма іншими документами та надаємо надійні гарантії. Більше інформації про послуги можна знайти на сторінках нашого сайту.

Замовити переклад