Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Англійська

Англійська

Велика Британія – острівна держава зі своїми традиціями та звичаями, відомими у всьому світі.

Англійська – мова світового значення, у 59 країнах ця мова є офіційною. Англійська мова офіційно визнана мовою бізнесу, а також мовою неба – неважливо, із якої країни пілот, на міжнародних рейсах всі спілкуються англійською.

 До речі, літерою, що найчастіше використовується в англійській мові є «Е», а найбільш рідкісною літерою- «Q». Саме літера «Q» – єдина літера алфавіту, якої немає в назві жодного американського штату. А у 1775 році складено перший словник англійської мови.

Оскільки англійська – мова бізнесу, до Бюро перекладів «МакроГлобал» часто звертаються за перекладом довіреностей, договорів, особистих документів з англійської мови та навпаки.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на англійську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на англійську мову.

Переклад документів з англійської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на англійську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!