Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад документів із РАГСу

Переклад документів із РАГСу

Переклад документів із РАЦСу з нотаріальним засвідченням – послуга перекладу, що виконується дипломованим перекладачем та має юридичну силу для подання документів за кордон.

Крім того, Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послугу із засвідчення перекладів печаткою бюро – ця процедура передбачає засвідчення правильності виконаного перекладу висококласним спеціалістом нашого Бюро. У цьому випадку на прошитому документі (до оригіналу або копії документа підшивається переклад) ставиться підпис перекладача, а також печатка нашого Бюро.

Але завжди потрібно уточнювати в організації, куди Ви будете подавати документи, який саме тип засвідчення Вам необхідний. Ми можемо Вам тільки порадити, як це роблять зазвичай.

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів із РАЦСу, таких як:

 • Переклад Свідоцтва про народження
 • Переклад Свідоцтва про укладення шлюбу
 • Переклад Свідоцтва про розірвання шлюбу
 • Переклад Свідоцтва про зміну імені
 • Переклад Свідоцтва про смерть
 • Переклад Витягу/виписки про державну реєстрацію шлюбу
 • Переклад Витягу виписки про народження
 • Переклад Витягу/виписки про підтвердження дошлюбного прізвища
 • Переклад Повного Витягу/виписки про державну реєстрацію шлюбу
 • Переклад Повного Витягу/виписки про народження
 • Переклад Повного Витягу/виписки про підтвердження дошлюбного прізвища та ін.

Якою б не була Ваша кінцева мета: отримання дозволу на в’їзд в іншу країну, вступ до ВНЗ іншої держави та ін. – Бюро перекладів «МакроГлобал» із задоволенням допоможе її досягти, підготувавши переклад Ваших документів із РАЦСу якісно, на будь-яку мову та в будь-який зручний для Вас строк.

Чому ми?

Ми гарантуємо відмінну якість перекладів з/на англійську, німецьку, французьку, білоруську, китайську, чеську та багато інших мов. Ви отримаєте: переклад, виконаний професійним перекладачем, вичитування висококваліфікованим редактором та безпосередньо отримання Вами готового якісного перекладу потрібного документа з нотаріальним засвідченням.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» та «Ціни на засвідчення перекладу».

Терміновий переклад документів із РАЦСу може бути виконано від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги