Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад свідоцтва про розірвання шлюбу

Нотаріальний переклад

ПЕРЕКЛАД СВІДОЦТВА ПРО РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ

Вам потрібен переклад свідоцтва про розірвання шлюбу? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу свідоцтва про розірвання шлюбу у Києві та на всій території України на різні мови.

Свідоцтво про розірвання шлюбу видається після розірвання шлюбу та внесення запису органом реєстрації актів цивільного стану. Саме цей документ може знадобитись Вам, якщо Вам потрібно буде зареєструвати шлюб за кордоном, оскільки Вам потрібно офіційно підтвердити факт того, що Ви не перебуваєте у законному шлюбі на території України. Така ж ситуація може Вас спіткати, якщо Ви вирішили укласти шлюб за кордоном. Співробітники Бюро перекладів «МакроГлобал» допоможуть Вам у цьому.

Переклад свідоцтва про розірвання шлюбу вимагає точності та дотримання форми документа. Якщо у Вас є написання імені для перекладу відповідно до закордонного паспорту або раніше вже в якихось документах ім’я перекладалося, будьте готові надати цю інформацію нашим менеджерам, у будь-якому випадку вони у Вас це запитають.

Вартість перекладу свідоцтва про розірвання шлюбу

Свідоцтво про розірвання шлюбу вважається стандартним документом, вартість перекладу свідоцтва про розірвання шлюбу можна переглянути в розділі «Ціни на письмовий переклад» – перша колонка.

Терміновий переклад свідоцтва про розірвання шлюбу може бути виконано від 30 хвилин.

Існує два види засвідчення перекладу свідоцтва про розірвання шлюбу

  • Нотаріальне засвідчення перекладу
  • Засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача

Слід зазначити, що нотаріально засвідчений переклад має таку саму юридичну силу, як і оригінал. Вартість нотаріального засвідчення перекладу залежить від його виду (нотаріальне засвідчення підпису перекладача або нотаріальне засвідчення підпису перекладача + копії з оригіналу документа).

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів підтверджує виконання перекладу відповідно до встановлених стандартів якості. Засвідчення печаткою означає, що послуги надані кваліфікованими фахівцями та відповідають вимогам міжнародних стандартів якості. Див. розділ «Переклад та Засвідчення Перекладу»

Детально ознайомитися з вартістю нотаріального засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача Ви можете у розділі «Ціни на засвідчення перекладу».

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!