Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Послуги Нотаріальний переклад Переклад трудової книжки

Нотаріальний переклад

ПЕРЕКЛАД ТРУДОВОЇ КНИЖКИ

Вам потрібен переклад трудової книжки? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу трудової книжки у Києві та на всій території України на різні мови.

Трудова книжка – це документ, що підтверджує стаж роботи, зокрема роботи відповідно до тієї чи іншої спеціальності, необхідний людям, які переїжджають на постійне місце проживання до іншої країни чи тимчасової роботи.

Переклад трудових книжок є дуже складною роботою, оскільки записи у трудових книжках раніше виконувались співробітниками відділу кадрів, а потім таке право отримали керівники. У трудових книжках високий відсоток записів від руки, з помилками, скороченнями, абревіатурами. Співробітники нашого бюро є фахівцями у цій справі, оскільки величезний досвід перекладу подібних документів дає нам можливість з легкістю розібрати все, що там написано.

Вартість перекладу трудової книжки

Такий переклад рахується за знаками із пробілами.

1 облікова (перекладацька) сторінка = 1800 знаків із пробілами у форматі Word.

Наші менеджери зможуть Вам точно прорахувати кількість облікових сторінок, що буде містити Ваш документ.

Ставки за сторінки в кожній мові можете переглянути в розділі «Ціни на письмовий переклад» – третя колонка.

Терміновий переклад трудової книжки може бути виконаний від 1 години.

Існує два види засвідчення перекладу трудової книжки

  • Нотаріальне засвідчення перекладу
  • Засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача

Слід зазначити, що нотаріально засвідчений переклад має таку саму юридичну силу, як і оригінал. Вартість нотаріального засвідчення перекладу залежить від його виду (нотаріальне засвідчення підпису перекладача або нотаріальне засвідчення підпису перекладача + копії з оригіналу документа).

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів підтверджує виконання перекладу відповідно до встановлених стандартів якості. Засвідчення печаткою означає, що послуги надані кваліфікованими фахівцями та відповідають вимогам міжнародних стандартів якості. Див. розділ «Переклад та Засвідчення Перекладу»

Детально ознайомитися з вартістю нотаріального засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро та підписом перекладача Ви можете у розділі «Ціни на засвідчення перекладу».

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!