Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Письмовий переклад

ФІНАНСОВИЙ ПЕРЕКЛАД

Вам потрібен переклад документів фінансової тематики? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів фінансової тематики у Києві та на всій території України на різні мови.
Сьогодні в Бюро перекладів «МакроГлобал» дедалі частіше звертаються із проханням перекласти фінансову документацію. Фінансовий переклад є досить складним, адже в ньому зустрічається специфічна термінологія та абревіатури, які потребують особливої уважності. Саме тому перекладач, який працює з такими документами, повинен добре розумітися у фінансовій сфері, оскільки такий вид перекладу потребує точності. Окрім цього, дуже важлива уважність, бо у документах фінансової тематики зустрічається чимало цифр. У Бюро перекладів «МакроГлобал» працюють фахівці, які професійно перекладуть фінансову документацію на різні мови світу.

ЩО ТАКЕ ФІНАНСОВИЙ ПЕРЕКЛАД?

Фінансовий переклад – це переклад фінансово-аналітичної та банківської тематики. До таких документів належать:

  • Переклад страхової документації;
  • Переклад аудиторського висновку;
  • Переклад податкової звітності;
  • Переклад фінансової звітності;
  • Переклад фінансового контракту;
  • Переклад акта, рахунка та ін.

ЗАСВІДЧЕННЯ ПЕРЕКЛАДУ

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з нотаріального засвідчення та засвідчення печаткою бюро. Нотаріальне засвідчення означає переклад документа з подальшим засвідченням нотаріуса, а засвідчення печаткою бюро підтверджує, що переклад документа було виконано дипломованим перекладачем у бюро перекладів.
У нашому Бюро працюють лише професійні перекладачі. За якість перекладу можете не хвилюватися – після перекладу виконується вичитування висококваліфікованим редактором. Для отримання детальної інформації ви можете ознайомитись з нашим сайтом або зв’язатись з менеджерами Бюро перекладів «МакроГлобал». Ми гарантуємо, що ви отримаєте якісний переклад у потрібний строк!

Терміновий переклад документів для тендеру тендера може бути виконаний від 1 години.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!