Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Письмовий переклад

ІТ-ПЕРЕКЛАД

Вам потрібен переклад документів ІТ (АйТі) тематики? Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу документів ІТ (АйТі) тематики у Києві та на всій території України на різні мови.

Що таке ІТ-переклад? ІТ-переклад – це переклад сайтів, пошукових систем, документації до програмного забезпечення, посібника користувача тощо.

ІТ-переклад сьогодні дуже затребуваний, адже комп’ютери, смартфони, планшети та інші пристрої відіграють важливу роль у нашому житті. Прошивки, програмні забезпечення вимагають перекладу, щоб користувачі різних країн могли користуватися тим чи іншим електронним пристроєм своєю рідною мовою. Дуже часто потрібен переклад керівництва користувача телевізорів, пилососів, комп’ютерів, планшетів, смартфонів, блендерів, ігрових клавіатур, кухонних плит, пральних машин, нагрівальних пристроїв тощо, адже видів техніки та їх виробників дуже багато.

ІТ-переклад дуже складний вид технічного перекладу і потребує максимальної уваги та точності. Цей вид перекладу має свої особливості, тому ІТ-перекладачі повинні добре розуміти цю тематику і розумітися на специфічній термінології. Спеціалізація ІТ-перекладача дуже складна, адже при перекладі ІТ-документації зустрічається не лише різні терміни, а й знаки та коди, притаманні цій сфері.

Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги з перекладу відео- та аудіозаписів конференцій, документацій до обладнання, програмного забезпечення, сайтів, посібників користувача, комп’ютерних ігор, технічного супроводу до комп’ютерної техніки та ін. на різні мови світу. Усі перекладачі нашого бюро перекладів дипломовані та мають глибокі знання у сфері ІТ. Готовий переклад вичитують наші висококваліфіковані редактори, тому Ви можете не сумніватися в якості перекладу. Для розрахунку вартості та термінів виконання замовлення, будь ласка, зв’яжіться з менеджерами нашого бюро. Завжди раді будемо допомогти!

Терміновий переклад документів ІТ (АйТі) тематики може бути виконаний від 1 години.

Чому ми?

Перекладачі Бюро перекладів «МакроГлобал» мають великий досвід у перекладах документів та їх підготовці до засвідчення, і ми гарантуємо високу якість перекладу документів та виконання замовлення у потрібний Вам строк.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та строків виконання ми повинні побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97, +38 (044) 227 01 24.

Розрахувати вартість послуги
Звоните нам!